Як вибрати якісні запчастини?

Кожен сільгоспвиробник стає перед вибором заміни швидкозношувальних запчастин до грунтообробної техніки. Асортимент представлений на ринку не дозволяє тільки за рахунок цінової пропозиції розпізнати якісні запчастини.

Основним показником при виборі запчастин є оригінальність, тим самим отримуючи якісні запчастини за цінами, яку диктує виробник техніки. Іноді ці ціни занадто завищені, у зв’язку з логістичною складовою, брендовістю компанії та широкої мережі дилерів. Більшість виробників техніки не є виробниками запасних частин, у зв’язку зі складністю і різноманітністю технологічних процесів (ковка, пресування, лиття, закалка і т.п.). Тому виробництво запасних частин є прерогативою заводів з вузькою спеціалізацією.

Дану ситуацію може зрозуміти кожен з власників автомобілів. Коли при обслуговуванні на автомобіль встановлюючи оригінальні запчастини власники помічають бренди інших компаній. Нічого дивного в цьому немає. Так як дана продукція і є встановлена заводом виробником на автомобіль при його складанні. Майже таку ж картину можна і відслідкувати при виробництві сільгоспмашин.

Одиничні замовлення на заводах виробниках майже не можливі для користувача окремої групи техніки. Наша компанія, яка спеціалізується на оптових поставках, може замовити партію товарів з того ж самого заводу, що виробники техніки. Маючи при цьому значно нижчу ціну при збереженні якісних показників товару. Також через постійний пошук виробників запчастин, ми маємо великий асортимент товарів на складі.

Автор статті – ТОВ “Серп Трейд”